ІнтернетНовини

Google заблокує всю рекламу пов’язану із криптовалютою

В Інтернеті є безліч продуктів, послуг і порад, пов’язаних з криптовалютою, які варіюються від «підозрілих» до «шахрайських». У спробі захистити користувачів від фінансових ризиків, починаючи з червня Google заборонить всю онлайн-рекламу, що рекламує крипто валюту, повідомляє UaLinks. Google оголосила, що обмеження з’являться в оновленій політиці фінансових продуктів, в якій також заборонять рекламу гаманців з криптовалютою і торгових порад. Обмеження включають онлайн-рекламу для інших ризикованих фінансових послуг, включаючи бінарні опції.

«У нас немає кришталевої кулі, щоб знати, яке майбутнє у криптовалюти, але ми бачили достатню споживчу шкоду або потенціал для споживчого шкоди», – говорить директор реклами Google, Скотт Спенсер.

Google єдиний, хто забороняє рекламу криптовалюти?

Рішення Google з’явилося після того, як Facebook недавно заборонив рекламу фінансових продуктів і послуг, які часто пов’язані з оманливими або такими, що вводять в оману рекламними практиками. До них відносяться бінарні опціони, ICO і всі криптовалюти.

Оновлення означає, що користувачі не будуть бачити оголошення, пов’язані з криптовалютою в сервісах Google або на сайтах, де представлені оголошення Google. Деякі компанії намагаються обійти правила Facebook, навмисно замінюючи слова, такі як «біткойн» в своїх оголошеннях, але Google сказав, що спробує врахувати трюки, подібні до цього.

Оголошення також з’явилося в звіті Google «Погані оголошення», в якому компанія заявила, що в 2017 році вона видалила з Інтернету 3,2 мільярда шкідливих, оманливих і суперечливих рекламних оголошень.

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close