ІнтернетНовини

Trend Micro Incorporated та Panasonic розроблять систему захисту

Корпорація Panasonic і компанія Trend Micro Incorporated розроблять систему захисту автопілотів від кібератак, які підключаються до інтернету. Спільне рішення допоможе своєчасно фіксувати і запобігати спробам несанкціонованого доступу до електронного блоку управління (Electronic Control Unit, ECU), який контролює поведінку автомобіля на дорозі, в т.ч., набір швидкості, утримання на курсі і гальмування, передає UaLinks.

Глобальний інтерес до теми автопілотів і поява нових концептів та моделей робить питання їх захисту від злому хакерами дуже актуальним. Використовуючи уразливосте програмне забезпечення, зловмисники можуть отримати контроль над автомобілем і завдати непоправної шкоди його водієві та іншим учасникам дорожнього руху. Тому сьогодні, як ніколи, важливо впровадити систему захисту, а також здійснювати постійний моніторинг роботи бортових систем.

захист автопілотів

Чого Panasonic і Trend Micro Incorporated хочуть досягти?

Нове спільне рішення об’єднає компоненти, що встановлюються в автомобілі і хмарні системи. Розроблена компанією Panasonic технологія Control Area Network (CAN) буде використовуватися для виявлення й запобігання несанкціонованого доступу – за рахунок відстеження будь-яких неавторизованих команд в ECU.

Вам буде цікаво: Google заблокує всю рекламу криптовалюти.

У той же час, рішення Trend Micro для безпеки IoT будуть використовуватися в IVI пристроях, в т.ч., навігаційних системах, для виявлення атак з Інтернету. Безперервний моніторинг автомобільних систем буде вестися з хмари. Дані про будь-які спроби злому будуть надходити в хмарну платформу для аналізу і подальшого вироблення заходів щодо захисту транспортних засобів. Panasonic і Trend Micro планують доопрацювати і комерціалізувати продукт після 2020 року.

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close