Техно

Cisco допоможе наповнити Вікіпедію статтями про інформаційну безпеку українською мовою

Cisco -світовий лідер в області інформаційних технологій, з 1984 року сприяє розвитку Інтернету. Компанія виступила співорганізатором конкурсу статей, покликаного заповнити прогалини української Вікіпедії в питаннях інформаційної безпеки, повідомляє ITbukva.com.

Компанія Cisco спільно з громадською організацією «Вікімедіа Україна» оголошує конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку». Мета проекту – наповнити Вікіпедію актуальними статтями про технології ІБ, написаними українською мовою. Конкурс триватиме з 1 по 30 квітня 2018 року. У цей період всі бажаючі зможуть долучитися до написання, перекладу або доповненню статей із запропонованого організаторами списку, а також до створення оригінальних матеріалів.

безпека

«Сьогодні питання інформаційної безпеки є вкрай важливими для України, особливо з огляду на масштабні кібератаки минулого року і загальну ситуацію в світі. Привертаючи увагу широкої громадськості до технологій кібербезпеки, Сisco прагне внести свій внесок в розвиток цієї сфери в країні. Ми хочемо, щоб українці краще розбиралися в подібних питаннях і вміли захистити себе в цифровому середовищі », – зазначив глава представництва Cisco в Україні та країнах СНД Олег Боднар.

Участь у конкурсі може взяти будь-який зареєстрований користувач Вікіпедії. Для цього потрібно створити або доповнити статтю на сторінці конкурсу. Також протягом усього конкурсного періоду є можливість редагувати свої статті.


хакер

Журі, яке складається з ентузіастів української Вікіпедії, перевірятиме конкурсні статті в травні, після чого будуть оголошені імена переможців. Автори, які зробили найбільший і якісний внесок у розробку і контенту з інформаційної безпеки, отримають цінні призи від організаторів.

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close