Техно

Matterport і RoOomy створюють унікальний сервіс для власників нерухомості

В кінці 2017 року компанії Matterport і RoOomy оголосили про початок спільної роботи над нових сервісом, який суттєво розширить можливості мережевої майданчики RoOomy по візуалізації інтер’єрів приміщень.

В першу чергу новий сервіс буде спрямований на покупців і орендарів житлової нерухомості, які зможуть не тільки оцінити стан даної квартири, але і внести різні зміни в інтер’єр для кращого візуального представлення про кінцевий результат.

В основі нового сервісу лежать технології віртуальної (VR) і доповненої (AR) реальності, які переживають справжній бум зростання споживчого інтересу з боку не тільки професіоналів, а й пересічних користувачів. Компанія Matterport погодилася інтегрувати свою 3D-платформу віртуальної реальності в сервіс 3D-моделювання roOomy, що в результаті допоможе користувачам камери Matterport краще візуалізувати зняті інтер’єри за рахунок накладення на них різних об’єктів, що надаються roOomy.

интерьер

Справа в тому, що з roOomy співпрацюють такі відомі роздрібні продавці, як Wayfair, Amazon або Houzz, що надають платформі roOomy широкий асортимент товарів для оформлення і зміни інтер’єрів житлових приміщень. Це означає, що клієнти сервісу зможуть оцінити дані товари безпосередньо в 3D-інтер’єрі, знятому на камеру Matterport Pro2 3D Camera.

В першу чергу новий сервіс націлений на агентів з нерухомості, які отримають можливість запропонувати своїм клієнтам абсолютно нову послугу – адаптація інтер’єру житла, що купується на свій смак ще до його покупки. Подібне рішення має суттєво підвищити продажі нерухомості і одночасно дасть новий поштовх для розвитку VR і AR технологій.

программа интерьера

«Наша місія в roOomy полягає в тому, щоб зламати існуючі бар’єри візуалізації, які часто супроводжують процес покупки або оренди будинку, щоб простим покупцям було приємніше заздалегідь планувати і здійснювати покупки для інтер’єру нерухомості, що купується», – заявив генеральний директор roOomy і додав: «Ми є лідерами ринку віртуального моделювання, але нова співпраця з Matterport допоможе усунути багато що були раніше перешкоди і проблеми, які заважали покупцям і орендарям житла в повній мірі оцінити переваж щества розглянутих інтер’єрів ».

У свою чергу генеральний директор Matterport Білл Браун заявив, що співпраця з roOomy є вкрай важливим, оскільки воно демонструє перспективи подальшого розширення платформи Matterport. Новий сервіс дозволить трансформувати реальний простір, забезпечуючи користувачів можливістю легко персоналізувати простір і візуалізувати будь-які зміни, внесені в нього.

Tags

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close